Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мар’їнці українські військові відновлюють пошкоджені бойовиками будинки та лікарню

Пошкоджені близько двох тисяч житлових будинків.

До систематичної стрільби з автоматів та кулеметів українські військові у Мар'їнці за роки війни на сході призвичаїлись. Удень солдати копають невеликі земляні фортифікаційні спорудження та укріплюють те, що вже набудували. Через короткі дистанції до позицій бойовиків доводиться глибше закопуватись, аби снайпер не поцілив, адже ворожі стрільці постійно чатують, про це у сюжеті ТСН.19:30.

Військові Донеччини хизуються, що викопані ними окопи можуть претендувати на звання найдовших - чемпіонів передової. Вони прориті аж під Донецьк, за 200 метрів до окупованої території.

До лопати через несприятливу погоду липне ґрунт, але поки ворог не стріляє, в українських захисників немає вибору, треба копати. Піхотинець із позивним "Десант" розповідає, що найкраще просувається вперед побратим Сашко. Військовий жартує, що його товаришу треба було стати гірником і працювати на шахті.

Відео У Мар'їнці щодня тривають обстріли з автоматів та кулеметів

До систематичної стрільби з автоматів та кулеметів наші військові у Мар'їнці призвичаїлись. Удень, поки більш-менш безпечно, солдати копають шанці та укріплюють те, що вже набудували. Через короткі дистанції до позицій бойовиків доводиться глибше закопуватись, аби снайпер не поцілив. На цій ділянці фронту ворожі стрільці постійно чатують.

У Мар'їнці щодня тривають обстріли з автоматів та кулеметів

У кожного бійця на броні обов'язково дим для створення завіси. Саме він, зізнаються бійці, в екстремальних умовах Мар'їнки - найкращий порятунок.

"Під час пересування, дуже хороша річ. Коли поранених виносити, завжди допомагає", - зізнається один із військових.

Тим часом, військові допомагають відновити будинки фронтового міста. Оселі побиті обстрілами. Кажуть, що найбільше пошкоджені вікна та дахи. Нині бійці отримали спеціальний матеріал, рубероїд, для перекриття даху. За словами військових, роботи вдосталь, адже відновити потрібно близько двох тисяч об'єктів.

Але найпершим, планують військові, полагодити дах місцевої лікарні. Тут наразі через минулорічний обстріл терористів працюють лише терапевтичне та неврологічне відділення, а також поліклініка. Це приміщення, кажуть, кілька разів потрапляло під обстріли важкої артилерії. Медики ж мають надію, що лікарню незабаром відремонтують і вони знову зможуть працювати на повну.

"Тисяча метрів перекриття. Третина даху пошкоджена", - розповідає Микола Слюсаренко, директор Мар'їнської лікарні.

Наталя Нагорна

Залиште свій коментар

Вибір редакції