Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зброю Рубан разом зі спільниками сховав у меблях так званих "переселенців", які намагався вивезти з окупованої території.

Серед зброї, яку керівник Центру визволення полонених "Офіцерський корпус" Володимир Рубан перевозив із підконтрольної терористам "ДНР" території, крім автоматів, виявилися також РПГ та навіть міномет.

Про це свідчать знімки з перехопленим арсеналом.

Зброю Рубан разом зі спільниками сховав у меблі так званих "переселенців", які намагався вивезти з окупованої території.

Сьогодні «вимушено переселенні особи» вивозили з тимчасово окупованої території свої меблі.... ось, що знайшли у шафах т...

Опубліковано Єгором Карпенком 8 березень 2018 р.

Нагадаємо, керівника Центру визволення полонених "Офіцерський корпус" Володимира Рубана затримали на лінії розмежування в зоні проведення антитерористичної операції. Затримання Володимира Рубана підтвердила волонтер Гайде Різаєва. Посилаючись на джерела в українських спецслужбах, вона написала в Facebook, що парламентера затримали в районі Майорська під Горлівкою. 

Відео Українські правоохоронці затримали переговорника з бойовиками Володимира Рубана

Це сталося ще напередодні вранці, втім, лише цієї ночі справа отримала офіційне підтвердження. Генпрокурор Юрій Луценко у коментарях у соцмережі назвав затримання невипадковим. Відомого переговорника з бойовиками "ДНР" та "ЛНР" Володимира Рубана затримали напередодні на контрольно-пропускному пункті "Майорськ". Він прямував з окупованих територій, і в його вантажі знайшли зброю та боєприпаси.

Українські правоохоронці затримали переговорника з бойовиками Володимира Рубана

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції