У Міноборони розповіли, скількох російських бойовиків вбили та поранили минулого тижня на Донбасі

Половина втрат ворога відбулася у Луганському секторі.

Минулого тижня від 12 до 18 червня на сході України було ліквідовано 16 російських бойовиків та 39 поранено.

Про це повідомив речник Міністерства оборони України Вільєн Підгорний під час брифінгу, передає УНІАН.

"Як повідомляє розвідка, впродовж тижня загальна кількість втрат серед російських поплічників становить 16 вбитими та 39 поранених", - прокоментував Підгорний.

За його словами, половина втрат ворога відбулася у Луганському секторі.

Окрім того, представник оборонного відомства сказав, що минулого тижня загинуло четверо військовослужбовців збройних сил України в результаті бойових дій, ще 29 зазнали поранень. Крім того, 16 червня у госпіталі в Дніпрі один український військовослужбовець загинув від отриманих 8 червня поранень неподалік Авдіївки.

Також в зоні конфлікту у селі Суха Балка загинув один цивільний чоловік та у Авдіївці одна жінка зазнала поранень. Підгорний розповів, що минулого тижня 68 приватних будинків були пошкоджені біля лінії фронту в Маріупольському та Донецькому напрямках.

ВідеоШестеро український бійців отримали поранення на сході України

"Беззаперечно, це можна розглядати як найбільші руйнування цивільної власності та інфраструктури з лютого 2017 року", - сказав він.

"Відповідно до української військової розвідки, загострення воєнних дій на Луганському напрямку стало результатом дій бойовиків, які намагалися змінити лінію розмежування на свою користь", - заявив Підгорний.

Також він сказав, що за минулий тиждень було зафіксовано 19 випадків застосування ворогом безпілотних літальних апаратів, які збирали розвідувальну інформацію.

Раніше повідомлялося, що бойовики терористичних угрупувань "ЛНР" та "ДНР" катували полонених і стратили принаймні 134 військових та цивільних особи. Про це заявили свідки у кримінальному провадженні щодо фактів вчинення порушень законів на окупованих територіях. 

Залиште свій коментар