У Міноборони виключають можливість участі РФ у майбутній миротворчій місії ООН на Донбасі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Україна розглядає можливість застосування місії лише на усій непідконтрольній території Донбасу із забезпеченням контролю над українсько-російським кордоном.

Україна виключає можливість участі Російської Федерації у майбутній миротворчій місії ООН на території Донбасу.

Про це міністр оборони Степан Полторак на зустрічі з міністром національної оборони Канади Харджитом Сейджжаном, передає прес-служба відомства.

”Ми виключаємо можливість участі Росії у майбутній місії. Вірю, що місія на Донбасі можлива й за підтримки наших міжнародних друзів. Заплановане вдасться втілити в життя”, - заявив Полторак.

Він наголосив, що Україна розглядає можливість застосування місії лише на усій непідконтрольній території Донбасу із забезпеченням контролю над українсько-російським кордоном.

”Наш головний критерій - майбутня миротворча місія ООН із мандатом діяльності має бути розгорнута на усій тимчасово окупованій території, принциповою вимогою є забезпечення міжнародного контролю над частиною українсько-російського державного кордону в зоні конфлікту та виведення з території України всіх незаконних збройних формувань та підрозділів РФ, а також встановлення місією контролю за станом зберігання важкого озброєння”, - сказав Полторак.

Відео Росія та США обговорили можливість миротворчої місії ООН на Донбасі

Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко звернувся до ООН з ініціативою розгорнути миротворчу місію на Донбасі. Українська сторона наполягає, що миротворці мають бути присутніми на всій окупованій території Донбасу, включно з українсько-російським державним кордоном.

Путін погодився із розміщенням миротворців на всій території Донбасу. Президент РФ провів телефонну розмову із федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Зазначається, що під час розмови він докладно зупинився на російській ініціативі про заснування місії ООН зі сприяння охороні спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

Порошенко висловив переконання, що  миротворча місія ООН на Донбасі буде розміщена на всій території і перешкоджатиме поставкам військ і зброї бойовикам.

Залиште свій коментар

Вибір редакції