Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мінську домовились про алгоритм відновлення мобільного зв’язку на Донбасі

Ремонт мереж відбуватиметься силами компанії Vodafone-Україна "за участю ОБСЄ з дотриманням українського законодавства.

Сьогодні, 14 березня, учасники переговорів у Мінську домовилися про алгоритм відновлення мобільного зв'язку на території окупованого Донбасу.

Про це повідомила прес-секретар другого президента України, представника країни в ТКГ Леоніда Кучми Дарина Оліфер.

За її словами, ремонт мереж відбуватиметься силами компанії Vodafone-Україна "за участю ОБСЄ з дотриманням українського законодавства".

Оліфер додала, що українська сторона в черговий раз озвучила вимогу терміново повернути рухомий склад Укрзалізниці. Це понад 30 тисяч вантажних і пасажирських вагонів і більше 300 локомотивів.

За підсумками сьогоднішньої роботи Тристоронньої контактної групи. Незважаючи на оголошене “весняне перемир'я”...

Опубліковано Даркою Олифер 14 березень 2018 р.

Київ також наполягає на тому, щоб РФ виконала свої обіцянки і вплинула на підтримуваних Росією бойовиків з метою відкриття контрольно-пропускного пункту Золоте.

"За даними ООН впродовж січня-лютого 2018 року на Донбасі не зафіксовано жодної загибелі цивільних осіб. Проте сталого миру так і не забезпечено", - повідомили в Мінську.

Раніше повідомлялося, що оператор мобільного зв’язку "Vodafone.Україна" очікує дозволу від Донецької обладміністрації, місії ОБСЄ та СЦКК на ремонт пошкоджених ліній зв’язку у Донецькій області. Так, ще 11 січня були пошкоджені магістральні кабелі, через що у "ДНР" та на підконтрольній Україні частині Донеччини зник зв’язок. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції