Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мінську домовилися про розмінування Станиці Луганської

До робіт мають приступити в перший день серпня.

Від завтра розпочати розмінування у Станиці Луганській – таких домовленостей досягла сьогодні тристороння контактна група у Мінську. В ОБСЄ наголосили, що через це можливі обмеження у роботі пункту пропуску, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Лише після знешкодження усіх вибухових пристроїв в Станиці Луганській можна буде говорити про ремонт мосту.

Відео ТГК у Мінську домовилась про початок розмінування у Станиці Луганській

В ОБСЄ наголосили, що через це можливі обмеження у роботі пункту пропуску. Лише після знешкодження усіх вибухових пристроїв в Станиці Луганській можна буде говорити про ремонт мосту. Стосовно обміну полонених не домовилися, хоча в ОБСЄ назвали дискусію конструктивною.  

ТГК у Мінську домовилась про початок розмінування у Станиці Луганській

Стосовно обміну полонених у Мінську не домовилися, хоча в ОБСЄ назвали дискусію конструктивною. І ще раз наголосили на важливості дотримання режиму тиші.

Нагадаємо, у ніч проти 21 липня між українськими військовими та бойовиками, яких підтримує Росія, оголошено стале "хлібне" перемир'я, про що було домовлено на перемовинах у Мінську. Цей режим діятиме уздовж всієї лінії розмежування в районі проведення ООС у Донецькій та Луганській областях. Він передбачає обопільне припинення ведення вогню з будь-яких видів озброєння.

Уранці 21 липня в районі міста Щастя Луганської області у результаті вибуху невідомого пристрою загинули двоє військових і отримали поранення ще двоє. На інцидент вже відреагував президент Володимир Зеленський, який повідомив про початок розслідування обставин смерті бійців. 

Фотогалерея У Станиці Луганській запустили спеціалізований автобус (3 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції