Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мінську домовилися про розведення військових та бойовиків у двох місцях у зоні АТО - Сайдік

Загалом планується розведення сил і засобів у 12 місцях на Донбасі.

У Мінську Тристороння контактна група домовилася про розведення сторін на лінії розмежування у двох місцях у зоні АТО.

Про це повідомив представник ОБСЄ на переговорах Мартін Сайдік, передає "Радіо Свобода".

За його словами, усі сторони досягли угоди про розведення сил і засобів у Золотому Луганської області і Петровському Донецької області.

За даними видання, в ОБСЄ розраховують на розведення сторін у 12 місцях на Донбасі.

Наступне засідання контактної групи заплановано на 13 липня. Сторони будуть обговорювати питання створення робочої підгрупи з питань відновлення українською владою контролю над нині неконтрольованою частиною українсько-російського кордону.

Нагадаємо, генеральний секретар ОБСЄ Ламберто Заньєр заявив про готовність обговорювати ймовірне запровадження поліцейської місії на Донбасі. Однак Заньєр зазначив, що конкретних пропозицій щодо такої місії поки не надходило. 

Очільник МЗС України Павло Клімкін казав, що українська поліція не зможе гарантувати безпеку під час проведення виборів на Донбасі, тому там необхідно розмістити поліцейську місію ОБСЄ, для чого слід тиснути на Росію. За словами Клімкіна, у зв'язку з тим, що це збройна місія, необхідно також опрацювати правила застосування зброї.

Напередодні, 24 квітня, український президент Петро Порошенко повідомив, що Росія погоджується на збройну поліцейську місію ОБСЄ на Донбасі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції