Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мінську назвали можливого наступника Кучми в переговорах щодо Донбасу

Прізвище пролунало, як припущення, проте на високому рівні.

Останні переговори тристоронньої контактної групи в Мінську відбулися за  участі екс-президента України Леоніда Кучми. Він зупиняє свою діяльність через досягнення 80-річного віку, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

До журналістів Кучма по завершенні перемовин так і не вийшов, імені можливого наступника він не оголошував. Натомість на прес-конференції спеціальний представник ОБСЄ Мартін Сайдік оголосив, що українська делегація повинна отримати нового керівника. "Хтось має бути керівником української делегації. З ним завжди Руслан Демченко", - розповів Сайдік.

ВідеоКучма востаннє виступить як представник України у тристоронній контактній групі

Останні переговори з Леонідом Кучмою. Екс-президент вийшов з тристоронньої контактної групи у Мінську, яку очолював на громадських засадах з 2014 року. Пішов через досягнення "критичного віку". Влітку йому виповнилося 80. Прямо зараз у Мінську тривають тристороннє засідання з питань Донбасу, де представником від України Леонід Кучма виступить востаннє. 

Кучма востаннє виступить як представник України у тристоронній контактній групі

Демченко відомий, як дипломат і радник президента Петра Порошенка. Він працював і в Адміністрації Президента за часів Кучми. На думку оглядачів, зміна керівника делегації на переговори в Мінську не вплине. Наступний їх раунд запланований через два тижні – на 16 жовтня.

Як повідомлялося, 2 жовтня в Мінську відбулося засідання тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі. Воно стало останнім для екс-президента Кучма в якості голови української делегації. Кучма подякував учасникам переговорів, а також білоруській стороні, котра приймає та організовує процес.

Кореспондент ТСН Інна Боднар

Залиште свій коментар

Вибір редакції