Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мінську розпочалося засідання ТКГ, де говоритимуть про "вибори" на Донбасі

На засіданні дискутуватимуть про обмін полоненими та "вибори" на окупованій території.

У столиці Білорусі 6 листопада розпочалося засідання Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства закорднонних справ Білорусі.

Тристороння група обговорюватиме ті ж теми на які спілкувалися минулого разу, 16 жовтня. Тоді обговорювалося забезпечення довгострокового режиму припинення вогню, питання розведення сил і засобів, а також практичне здійснення гуманітарного розмінування.

Також говорили про обмін полоненими і пошук зниклих безвісти. Крім того, Україна порушила питання припинення підготовки до "виборів" на окупованому Донбасі. 

Нагадаємо, 2 жовтня в Мінську відбулося засідання Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі, яке стало останнім для екс-президента Кучми як голови української делегації. Кучма подякував учасникам переговорів, а також білоруській стороні, котра приймає та організовує процес. Пізніше повідомили, що у Мінську українську сторону представляє радник президента, дипломат Руслан Демченко.

ВідеоКучма йде з посади представника України в Тристоронній контактній групі

Екс-президент іде з посади представника України в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на сході, яку очолював з 2014 року. Сьогодні другий президент України сказав, що піде, коли досягне критичного віку. Влітку йому виповнилося 80. І це нібито - той самий "критичний вік". 

Кучма йде з посади представника України в Тристоронній контактній групі

Залиште свій коментар

Вибір редакції