У Мінську домовилися про ще чотири ділянки для розведення сторін конфлікту на Донбасі - Марчук

Головна мета – вийти на відведення сил по всій лінії фронту.

Учасники Тристоронньої контактної групи у Мінську визначили ще чотири ділянки на лінії розмежування на Донбасі, на яких відбудеться розведення українських військових та бойовиків.

Про це заявив представник України у підгрупі з питань безпеки Тристоронньої контактної групи з врегулювання конфлікту на Донбасі Євген Марчук.

За його словами, ці ділянки будуть визначені 5 жовтня у разі, якщо теперішнє перемир'я на Донбасі буде успішним і успішно відбудеться розведення сил на перших трьох ділянках у зоні АТО.

"Головна мета – це вийти на відведення по свій лінії фронту", - зазначив Марчук.

Нагадаємо, що 21 вересня, в Мінську було підписано рамкове рішення Тристоронньої контактної групи про розведення сил і засобів на Донбасі. Прес-секретар представника України в контактній групі Леоніда Кучми Дарка Оліфер заявила, що була досягнута в Мінську домовленість про відвід військ і озброєння стосується трьох ділянок – Станиці Луганської, Золотого і Петровського.

Визначено ще чотири ділянки, на яких планується відведення зброї – Марчук

Колишній секретар РНБО та представник України у Тристоронній контактній групі з урегулювання ситуації на Донбасі Євген Марчук розповів, що відведенням зброї на трьох ділянках не обмежиться. Планується вже у жовтні домовитись ще про чотири ділянки і так далі до повного відведення, якщо будуть необхідні передумови.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: