Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Нацраді розповіли, що потрібно для відновлення українського мовлення на Донбасі

Встановлення українських передавачів-ретрансляторів - це лише дрібні успіхи.

Українське мовлення на окупованих територіях Донбасу можна відновити лише за відновлення української влади в Донецьку.

Про це заявив на брифінгу голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко, повідомляє Укрінформ.

"Якщо в Херсонській області - це одна ситуація (з глушінням сигналу ворожих передавальних центрів - ред.), то в Донецькій області ситуація гірша. І коли мене питають, що треба, щоб відновити мовлення там, на Донбасі, в Донецьку, я просто кажу: треба звільнити Донецьк", - наголосив Артеменко.

За його словами, розташування передавальних веж на Донбасі має свою специфіку.

"Той, хто захопив Донецьку вежу, він апріорі переможець, тому що вона покриває все", - зазначив Артеменко.

Артеменко назвав "дрібним успіхом" встановлення українських передавачів-ретрансляторів, які передають радіосигнал на підконтрольну бойовикам територію. Голова Нацради наголосив, що вже на наступний день після звільнення Донецька можна накрити українським мовленням решту території області, наразі окупованої терористами.

Нагадаємо, що в Кіровограді змонтували телевізійну вежу для Донбасу. Нині цей регіон фактично позбавлений українського мовлення, адже одну із найбільших телепередавальних мачт на горі Карачун біля Слав‘янська зруйнували ще у липні 2014 року під час обстрілу бойовиків. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції