У "Новоросії" Пушиліна назвали дрібним жадібним авантюристом

Дата публікації
Перегляди
2169
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У "Новоросії" Пушиліна назвали дрібним жадібним авантюристом

Пушиліна навіть бойовики вважають авантюристом / Фото: Getty Images

Саме ватажок бойовиків створив на Донбасі мережу проросійських агітаторів.

Один з ватажків донецьких бойовиків і так званий заступник голови "Народної ради ДНР" Денис Пушилін був куратором фінансової піраміди "МММ" і збирав гроші на організацію проросійських мітингів на Донбасі.

Про це повідомляє "Новая газета".

Неназваний співрозмовник журналістів із згорнутого проекту "Новоросія" назвав Пушиліна "повним ..." і припустив, що з ватажка бойовиків незабаром зроблять "стрілочника".

"Дрібний жадібний авантюрист і особа без жодної ідеї, крім наживи. Тягне під себе все, що погано лежить. Такі корисні тим, що рано чи пізно з них роблять стрілочників. Так буде і з паном Пушиліным", - розповів представник проекту "Новоросія".

До загострення ситуації на Донбасі Пушилін був куратором донецької мережі "МММ", про нього говорили як про людину олігарха Ріната Ахметова.

Починаючи із зими 2014 року ватажку бойовиків виділили кілька десятків мільйонів рублів на створення мережі проросійських агітаторів в Донецьку. Кошти йшли на організацію сепаратистських мітингів, транспорт і обладнання, а також проведення псевдореферендума.

За словами співрозмовників "Новой газеты", Пушилін займався фінансовим супроводом всіх заходів "ранньої ДНР" , що викликало невдоволення інших лідерів бойовиків. Частина грошей, що виділяється на так звану ДНР, була просто вкрадена.

Сам Пушилін по телефону пообіцяв журналістам дати коментар електронною поштою, але на зв'язок більше не виходив.

Нагадаємо, раніше "Новая газета" у своєму розслідуванні розповіла, як продавець курятиною Олександр Захарченко став головним бізнес-магнатом Донецька і ватажком бойовиків.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2169
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація