Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У ОБСЄ повідомили про зникнення важкого озброєння, яке відводять із зони АТО

Техніка має перебувати на спеціальних майданчиках.

Відведена за умовами Мінських домовленостей військова техніка зникає з майданчиків для зберігання.

Про це повідомляють спостерігачі ОБСЄ у звіті моніторингової місії.

Відповідно до звіту, спостерігачі організації під час перевірки не виявили  військової техніки, яка має  відводитися з зони конфлікту.

Спостерігачі пояснили, що у так званій "ДНР" не змогли переконатися, чи те саме озброєння перебуває на майданчику, яке й раніше, оскільки серійні номери практично стерті. Проте моніторингова місія повідомила, що недорахувалася шести самохідних гаубиць 2С1 "Гвоздика". Крім того, ОБСЄ не виявила двох гаубиць Д-30. За словами представників так званої "республіки", техніку перевезли на навчальний полігон. Проте у моніторинговій місії наголосили, що такі дії є прямим порушенням Мінських домовленостей.

Спостерігачі наголосили, що моніторинговій місії відмовили у доступі до кількох майданчиків із озброєнням у "ДНР".

На майданчиках для зберігання військової техніки так званої "ЛНР" ОБСЄ недорахувалася дев'яти реактивних систем залпового вогню "Град".

Проте у ВСУ спостерігачі теж не виявили 7 гаубиць "Мста-Б" та шість РСЗВ "Град".

Спостерігачі Місії наголосили, що у районі Донецького аеропорту помічено постійне порушення режиму тиші. Крім того, робітники ОБСЄ обмежені третіми особами, через що досі не можуть відвідувати Широкине із міркувань безпеки.

Нагадаємо, що раніше безпілотники ОБСЄ зафіксували ракетну систему "земля-повітря" на підконтрольній "ДНР" території в 25-ти км від Маріуполя. Таке спостереження вкотре підтвердило порушення Мінських домовленностей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції