Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Південному бойовики відкривають вогонь на ураження по мирних мешканцях, які намагаються покинути район

З міркувань безпеки заборонено пересування будь-яких приватних автотранспортних засобів, які залишаються у Південному.

Бойовики відкривають вогонь на ураження по мирних мешканцях, які залишаються у селищі Південне (район "Чигарі", неподалік м. Горлівка, Донецької обл - ред).

Про це повідомила прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України.

З міркувань безпеки заборонено пересування будь-яких приватних автотранспортних засобів, які залишаються у Південному.

"Таке рішення Штабу об’єднаних сил пов’язане з тим, що всі місцеві дороги знаходяться в зоні прямого ураження зі стрілецької зброї з боку незаконних збройних формувань окупаційної адміністрації РФ, які в разі фіксації переміщень відкривають вогонь", - підкреслили в міністерстві.

З семи автотранспортних засобів, які залишалися в районі "Чигарі" станом на початок тижня, за останні дві доби два згоріли. 

За даними міністерства, у Південному залишається майже 70 мирних мешканців, з них четверо дітей віком від 10 до 16 років.

"ЗСУ допомагають жителям району "Чигарі" вивозити особисті речі та надають необхідну гуманітарну допомогу. Проводити примусову евакуацію громадян наразі не планується.

Ведеться робота щодо виявлення нагальних гуманітарних потреб мешканців, з’ясовується, хто з них готовий виїхати та яка допомога їм потрібна", - додали в МінТОТ.

У результаті обстрілів у Південному відсутнє електрозабезпечення, водопостачання поки не припинено.

"За інформацією командування ЗСУ, найближчим часом населений пункт буде забезпечений необхідною кількістю генераторів та пальним для них", - заявили у прес-службі.

"Для відновлення інфраструктури, безпечного переміщення людей, вивозу особистих речей та евакуації приватного автотранспорту необхідний режим припинення вогню терміном не менше тижня.

Бойовиками здійснюються постійні прицільні обстріли житлових будинків з метою їх підпалу, через що багато житлових будинків в селищі зруйновано до фундаментів", - наголосили у міністерстві.

ВідеоЛуценко оприлюднив розмови бойовиків після обстрілу, від якого загинула дівчинка

Українська розвідка перехопила розмови бойовиків після обстрілу, який вівся з боку окупованої Горлівки. Ці розмови оприлюднив генпрокурор Юрій Луценко – бойовики знали, що вбили дитину.

Луценко оприлюднив розмови бойовиків після обстрілу, від якого загинула дівчинка

Раніше повідомлялося про нове просування українського війська у районі селища Петрівське на Донеччині. Бойовики заявляють, що село - вже повністю під контролем України. Також нещодавно було звільнено село Південне під Горлівкою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції