У Польщі хочуть впровадження санкцій проти організаторів псевдовиборів на Донбасі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У МЗС Польщі запропонували країнам-членам ЄС заборонити видачу віз та заморозити активи причетних до орагнізації псевдовиборів.

Польща закликає Європейський Союз запровадити санкції проти організаторів так званих виборів в окупованих районах Донецької і Луганської областей.

Про це йдеться у заяві Міністерства закордонних справ Польщі.

У заяві підкреслюється, що Польща не визнає "виборів" в ОРДЛО та вважає, що вони "підривають зусилля із врегулювання російсько-українського конфлікту та несумісні з Мінськими угодами".

У МЗС Польщі запропонували країнам-членам ЄС заборонити видачу віз та заморозити активи осіб, які відповідальні за організацію так званих виборів.

"Ми закликаємо Європейський союз разом з іншими партнерами негайно разом відреагувати шляхом зміцнення обмежувальних заходів, зокрема заборонити видачу віз та заморозити активи осіб, які відповідальні за організацію так званих виборів", - йдеться у заяві.

Нагадаємо, у неділю на окупованих територіях Донецької та Луганської областей тривають незаконні вибори "глав" та "депутатів". Міжнародна спільнота та українська влада не визнають так звані вибори і закликають ігнорувати їх. Росії погрожують новими санкціями за організацію та проведення псевдовиборів.

На території окупованої Донецької області у неділю, 11 листопада, зник мобільний зв'язок оператора Vodafone.

ВідеоЄС та США посилять санкції проти осіб, причетних до незаконних виборів в ОРДЛО

Міжнародні санкції проти всіх причетних до виборів у так званих ДНР і ЛНР. Євросоюз і США вже працюють над тим, щоби посилити обмежувальні заходи для тих, хто організовує так зване голосування на окупованих територіях Донбасу. Про це заявив голова українського МЗС Павло Клімкін. 

ЄС та США посилять санкції проти осіб, причетних до незаконних виборів в ОРДЛО

Залиште свій коментар

Вибір редакції