Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У прифронтовому Покровську посадовця "ДНР" призначили заступником мера та за добу звільнили

Мер міста стверджує, що не знав про попереднє місце роботи призначеного.

У Покровську Донецької області заступником мера мало не призначили Михайла Голубєва, який від травня 2017 до березня 2018 року очолював комунальне підприємство у окупованій Горлівці.

Як повідомляє телекомпанія "Орбіта", мер Покровська Руслан Требушкін представив Голубєва на сесії міськради 28 листопада. І депутати підтримали призначення. Під час сесії Голубєв розповів, що має вищу технічну освіту, 37 років трудового стажу, працював у вугільній промисловості та металургії, займався будівництвом об'єктів промислового і цивільного призначення.

"Ця людина має досвід в будівництві. У поточному і наступному році у нас буде багато об'єктів капітального ремонту. Це чотири школи за бюджетним фінансуванням Європейського інвестиційного банку, два гуртожитки, дві лікарні, ще багато інфраструктурних об'єктів. Тому для більш чіткої взаємодії з підрядними організаціями та контролю пропонуємо призначити заступника міського голови", - так говорив на сесії очільник міста.

Та вже сьогодні, 29 листопада, вранці мер Покровська заявив, що Голубєв не працюватиме в мерії. Требушкін стверджує, що кандидат у його заступники на співбесіді промовчав про роботу в Горлівці, а сам він й гадки про це не мав.

"Хочу подякувати за уважність та пильність співробітникам Служби безпеки України, які одразу після сесії повідомили про факти роботи Михайла Голубєва на керівній посаді на території невизнаної "ДНР". Під час співбесіди Голубєв приховав цей факт", - написав Требушкін у Facebook.

Хочу подякувати за уважність та пильність співробітникам Служби безпеки України, які одразу після сесії повідомили про...

Опубліковано Русланом Требушкиним Середа, 28 листопад 2018 р.

ВідеоЧетверо підлітків підірвалися на протипіхотній міні в окупованій Горлівці

Четверо підлітків підірвалися на протипіхотній міні в окупованій Горлівці. Троє загинули, один - у лікарні з численними тяжкими пораненнями. На трагедію вже відреагувало посольство Сполучених Штатів в Україні. У соцмережі дипломати наголошують, що Горлівку контролює Росія і просять Москву вплинути на бойовиків, які перетворили Україну на одну із найбільш замінованих країн світу.

Четверо підлітків підірвалися на протипіхотній міні в окупованій Горлівці

Залиште свій коментар

Вибір редакції