Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Раді гостро сприйняли опитування в ОРДЛО і пояснили, в чому криється небезпека

На думку Богдана Яременка, на основі отриманих даних не можна ухвалювати політичних рішень.

Голова парламентського комітету у закордонних справах Богдан Яременко розкритикував проведене в окупованих районах Луганської і Донецької областей опитування громадської думки.

На думку політика, результати мають під собою пастку. "Якщо люди там не бояться вільно висловлювати свою думку інтерв'юерам, а їх позиція зважена і сформована при достатній кількості альтернативних точок зору, то політико-правова ситуація там нічим не відрізняється від української. Абсолютно точно - нічим не гірша", - написав він у своєму Facebook.

Народний депутат від фракції "Слуга народу" вважає, що провести без відома окупаційної влади та її спецслужб таке опитування нереально. "Чому тоді переживати за вибори чи плебісцити на цій території? Навіщо вимагати контролю над цією територією задля проведення там місцевих виборів, якщо ми і так можемо довіряти думці місцевих мешканців і рішенню місцевої влади? Хіба тільки з формальної точки зору. Неважко у цій ситуації комусь буде прийти і до висновку, що Україна просто займається територіальними завоюваннями і намагається повалити демократичний режим", - переконує Яременко.

Підсумовуючи, парламентар вважає це пасткою, а завуальовані заклики авторів статті у виданні "Дзеркало тижня" подумати над тим, кого держава хоче інтегрувати назад, неправильними, а "представлені дані такими, що не можуть бути використані при ухваленні політичних рішень".

Нагадаємо, згідно зі спільним дослідженням Українського інституту майбутнього та "Дзеркала тижня. Україна", проведене за допомогою компанії "Нью Імідж Маркетинг Груп", президенту Росії Володимиру Путіну довіряє найбільша кількість мешканців тимчасово окупованих районів Луганської і Донецької областей. Президент України Володимир Зеленський набирає 1,3%. 

Відео Відійшли на кілометр: на ділянці Богданівка - Петрівське відбулось розведення сил

У цій зоні передової, за даними штабу, тиждень не було обстрілів. На інших ділянках війна триває. За добу маємо одного пораненого бійця і факти, коли ворог стріляв забороненим калібром. Під час розведення на передовій сталося непорозуміння. Через туман білої і зеленої ракет, що мали запустити бойовики, видно не було.   

Відійшли на кілометр: на ділянці Богданівка - Петрівське відбулось розведення сил

Залиште свій коментар

Вибір редакції