У районі Вугледара знищили бригаду морської піхоти Тихоокеанського флоту РФ - Генштаб

Автор
Юлія АбрамоваЮлія Абрамова
Дата публікації
Перегляди
25к
Час на прочитання
1 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У районі Вугледара знищили бригаду морської піхоти Тихоокеанського флоту РФ - Генштаб

У листопаді 2022 року 155-га бригада морської піхоти Тихоокеанського російського флоту вже отримувала "по зубах" під Павлівкою.

Морська піхота Тихоокеанського російського флоту знову зазнає важких втрат на території Вугледарської міської громади у Волноваському районі.

Про це повідомило командування Генерального штабу ЗСУ.

"Українські підрозділи, які боронять рубежі в районі Вугледара, нещодавно "радо" зустріли окупантів та перетворили на справжнє пекло їхнє тимчасове перебування на нашій землі. Протягом лише декількох днів російські окупаційні сили зазнали дуже важких втрат", - зазначили у Генштабі.

Фото: Генштаб ЗСУ

Зокрема, за даними розвідки, серед російських військових передається інформація щодо повного знищення українськими воїнами сил та засобів окремої розвідувальної роти, приданої до 155-ї окремої бригади морської піхоти росії,  яка брала участь у штурмі міста Вугледар Донецької області.

Додамо, що наразі Росія відчуває дефіцит зброї та військової техніки, зокрема танків. Командування РФ розконсервовує радянські машини через значні втрати на війні проти України.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
25к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація