Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У разі повномасштабного вторгнення перевага буде на боці Росії – Наєв

Україна може встояти лише в разі консолідації.

Українська армія готова відбивати удари російських військових, але в разі відкритої повномасштабної агресії РФ перевага буде на боці нападника. Таку думку висловив командувач ООС генерал-лейтенант ЗСУ Сергій Наєв, повідомляють Факти.

За його словами, про це говорять об’єктивні показники щодо кількості озброєнь і живої сили сторін. Однак і в такій ситуації Україна матиме, чим відповідати противнику. "Слід бути об'єктивними: за чисельністю і озброєності, враховуючи спектр озброєння і військової техніки, які знаходяться по той бік кордону, перевага на боці армії Російської Федерації. Тому в разі можливої ​​повномасштабної агресії наш успіх буде залежати не тільки від стійкості солдатів і офіцерів, а й від консолідації українського народу, послідовності наших союзників і міжнародних партнерів, адже з такою загрозою реально можна впоратися тільки спільно", - вважає генерал.

Відео Наєв розповів, коли відчув потенційну загрозу від Росії

Українські військові дають адекватну відповідь на всі провокації ворога та готові відбити атаки. Про це командувач об'єднаних сил Сергій Наєв розповів у інтерв'ю ТСН. Поспілкуватись з генералом вдалось під час навчань.

Наєв розповів, коли відчув потенційну загрозу від Росії

Він також запевнив, що українська армія здатна значно більш гідно протистояти агресору, ніж це було кілька років тому на початку гібридної експансії РФ на Донбас. "На даному етапі Об'єднані сили не раз демонстрували здатність не тільки відбивати удари 1-го і 2-го армійських корпусів, сформованих російським військовим керівництвом, але і наносити адекватні відповіді. Лінію зіткнення на Донбасі ми контролюємо надійно", - пояснив Наєв.

"Безумовно, повномасштабне вторгнення – це не позиційна війна з перманентними обстрілами. Але! Українська армія зразка 2019 року – це не ті малозабезпечені та неукомплектовані бригади і батальйони, які зустріли відкриту агресію п'ять років тому. ЗСУ за ці роки зміцнилися чисельно, а головне – якісно: набули досвід, отримали новітні зразки озброєння і змінили тактику дій", - пояснив командувач ООС.

Торік міністр оборони України Степан Полторак визнав, що Росія не збирається відмовлятися від подовження збройної агресії на сході України. "Більш того, існує ймовірність переростання конфлікту в повномасштабну агресію Кремля. Це правда, яка не дозволяє мати ілюзій щодо відмови Росії від окупації частини нашої території і виведення своїх військ у найближчій перспективі", - наголосив він.

Залиште свій коментар

Вибір редакції