Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Ростові підрахували кількість виданих жителям ОРДЛО російських паспортів

Від травня до листопада 2019 року отримали документи 170 тисяч осіб.

Понад 170 тисяч жителів тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей України отримали паспорти громадян Російської Федерації в Ростовській області РФ. Таку цифру назвав губернатор цього регіону Василь Голубєв.

"Якщо говорити про кількість людей, які отримали громадянство – на сьогодні їх більше 170 тисяч чоловік", - заявив посадовець. За його словами, це не створило особливого навантаження на соціальну сферу регіону – завантаження дитячих садків і шкіл чи надлишку сили на ринку праці. "Звичайно, частина людей поїхала назад", - пояснив губернатор.

Відео Росія видала фейкові паспорти бойовикам "ЛДНР", аби ті переїхали до окупованого Криму

Бойовики терористичних організацій "ЛДНР" Ігор Безлер та Олег Іванніков. Росія допомогла їм змінити прізвища і тепер вони переховуються в окупованому Криму. Таку інформацію оприлюднили міжнародні розслідувачі сайту Bellingcat.  

Росія видала фейкові паспорти бойовикам "ЛДНР", аби ті переїхали до окупованого Криму

Нагадаємо, 24 квітня президент Росії Володимир Путін своїм указом спростив процедуру надання російського громадянства жителям самопроголошених так званих "ДНР" і "ЛНР". Українські дипломати висловили рішучий протест проти цього. Президент Петро Порошенко виступив із терміновим зверненням щодо цієї ситуації. Дії РФ засудили і в штабі переможця президентських виборів Володимира Зеленського. В українському уряді закликали мешканців окупованих територій не приймати російські паспорти, а згодом визнали їх незаконними

1 травня президент Російської Федерації Володимир Путін підписав указ про спрощений порядок отримання російського громадянства для окремих категорій громадян України. Зокрема, жителів окупованих територій і біженців з Донбасу і Криму.

8 травня Кабмін визнав незаконними російські паспорти, видані мешканцям окупованого Донбасу - насамперед Луганської та Донецької областей. У рішенні передбачений перелік так званих підрозділів, уповноважених РФ на видавання паспортів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції