У СБУ назвали кількість бойовиків "Л/ДНР", які перейшли на бік України від 2015 року

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Усі вони скористались програмою "Тебе ждуть вдома".

У департаменті контррозвідки Служби безпеки України повідомили, що від літа 2015 року на бік України перейшло 383 бойовики "Л/ДНР".

Про це йдеться у відповіді на запит видання "Апостроф".

Там зазначають, що усі бойовики скористались програмою СБУ "Тебе ждуть вдома". Минулого року таких осіб було 128, а 2019 – 16. Водночас, у відомстві зазначали, що використання цієї програми не дає гарантій звільнення від кримінальної відповідальності. Це залежатиме від тяжкості вчинених злочинів.

"Як показує практика, в переважній більшості випадків особи, що скористались програмою, асимілюються в українському суспільстві, живуть мирним життям з родинами", - додали в СБУ.

запит сбу про бойовиків
Апостроф

Нагадаємо, 10 вересня у Донецькій області колишній бойовик здався правоохоронцям. У лавах терористів чоловік перебував до липня 2014 року, після чого добровільно залишив бандформування. Він звернувся до поліції, коли дізнався про програму "Тебе ждуть вдома".

Відео У Маріуполі невідомі розстріляли бойовика "ДНР", якого суд відпустив на волю

За попередньою інформацією, невідомий подзвонив у двері квартири, де проживав Роман Джумаєв та випустив у нього сім куль. Саме стільки гільз знайшли на сходовому майданчику. Бойовик Джумаєв вихвалявся тим, що вбивав наших "кіборгів" у Донецькому аеропорту 2014-го, та воював під Дебальцевим у 2015 році.  

У Маріуполі невідомі розстріляли бойовика "ДНР", якого суд відпустив на волю

Залиште свій коментар

Вибір редакції