Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У СБУ назвали терміни можливого звільнення українців із полону бойовиків

На сьогоднішній день в ОРДЛО офіційно перебувають 108 українських заручників.

Українські заручники в ОРДЛО можуть бути звільнені до Нового року або Різдва.

Про це повідомив радник глави СБУ Юрій Тандіт, передає Ліга.net.

"Ми сподіваємося, що до Нового року будуть звільнені наші заручники. Ми впевнені, що Російська Федерація, яка позиціонує себе як правова держава, зробить все для того, щоб до Різдва будуть звільнені наші заручники. Ми готові в будь-який момент забрати наших хлопців. Зробимо все, щоб провести цю операцію ", - заявив Тандіт.

Окрім того, глава СБУ Василь Грицак звернувся до митрополита Августина, який представляє Українську православну церкву Московського патріархату, щодо залучення церкви до звільнення заручників.

За словами Тандіта, на сьогоднішній день в ОРДЛО офіційно перебуває 108 українських заручників. Своєю чергою, бойовики підтверджують інформацію лише про 50 осіб.

"Якщо ми зможемо хоча б одну людину звільнити, то це буде велика перемога. Велике значення для процесу звільнення заручників у цьому випадку мають наші західні партнери, європейські та США, вони нам допомагають в цьому питанні", - додав  радник глави СБУ.

Раніше повідомлялося, що 7 грудня на зустрічі всіх чотирьох підгруп і контактної групи в Мінську українська сторона порушить питання демілітаризації Дебальцеве і звільнення заручників. Представник України в гуманітарній групі на мінських переговорах Ірина Геращенко зазначила, що "звільнення заручників до новорічних свят має стати ключовим завданням для мінських груп". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції