У СЦКК заявили, що бойовики навмисне чинили збройні провокації до Великодня

Лише протягом 16 квітня було зафіксовано 22 обстріли.

Українська сторона СЦКК завила, що незаконні збройні формування ОРДЛО, нехтуючи Мінськими домовленостями, протягом Великодніх свят здійснювали збройні провокації щодо Збройних Сил України вздовж усієї лінії розмежування.

Інформацію про це передає прес-центр Штабу АТО.

"Так, протягом 16 квітня, зафіксовано 22 порушення режиму припинення вогню з боку НЗФ у тому числі із застосуванням забороненого озброєння 13 мін калібру 120 мм, 7 мін калібру 82 мм, АГС та стрілецьке озброєння. Обстріли бойовики здійснювали по позиціях Збройних Сил України, а також по ділянкам місцевості поблизу населених пунктів Водяне, Катеринівка, Павлопіль та Гнутове", — йдеться в повідомленні

Також зазначають, що за ініціативи української сторони СЦКК режим "Тиша" заводився 33 рази, завдяки чому вдалося уникнути жертв серед мирного населення.

"Такі дії незаконних збройних формувань ОРДЛО свідчать про грубі порушення Мінських домовленостей, свідоме планування та здійснення збройних провокацій проти військовослужбовців Збройних Сил України, а також про цілеспрямовані дії щодо подальшого загострення конфлікту та небажання дотримуватися режиму припинення вогню", — констатують в СЦКК. 

"Незважаючи на провокаційні дії з боку бойовиків українська сторона твердо стоїть на позиції виконання всіма сторонами всіх пунктів Мінських домовленостей, неухильно виконує всі взяті на себе зобов'язання", — також зауважила українська сторона СЦКК.

Нагадаємо, напередодні перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Александр Хуг заявив, що ситуація на Донбасі може загостритися в будь-який момент через нестабільність.

ВідеоДонбас після трирічної війни розміновуватимуть ще півстоліття

Залиште свій коментар