Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сепаратисти здійснили більше 10 пострілів.

У п’ятницю, 10 листопада, бойовики незаконного збройного формування "ДНР" з танків обстріляли позиції Збройних сил України на околицях Пісків під Донецьком.

Про це повідомляє прес-центр штабу АТО.

Проросійські найманці здійснили більше 10 пострілів.

"Застосування незаконними терористичними угрупованнями танків, які за мирними угодами мають бути відведені від лінії розмежування, свідчить про категоричне небажання російських окупантів дотримуватись угод та свідому ескалацію на загострення ситуації в районі проведення АТО", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, експерти ООН із прав людини та безпеки життя Баскут Тунчак і Лео Хеллер доповіли про ризик хімічної катастрофи та масштабного забруднення води на Донбасі внаслідок загострення військових дій у зоні АТО. Особливе хвилювання експертів викликали пошкодження резервного трубопроводу хлору Донецької фільтрувальної станції внаслідок обстрілів у перших числах листопада. Фахівці наголосили на тому, що хлорний газ може спричинити серйозні наслідки для здоров'я та смерть від задухи, тому може вважатися хімічною зброєю, застосування котрої заборонене міжнародним правом. 

ВідеоБойовики з мінометів та БМП обстрілюють околиці окупованого Донецька

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції