Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У штабі АТО повідомили про можливі провокації з боку бойовиків на Донбасі

Щоб фіксувати "порушення" вже прибули до бойовиків російські ЗМІ.

За даними розвідки штабу АТО найближчим часом на території Луганської і Донецької областей можливі збройні провокації з боку російсько-окупаційних військ.

Про це повідомили у прес-центр АТО.

"За наявною інформацією підтримувані Росією незаконні збройні формування планують вдатися до серйозних вогневих провокацій як проти підрозділів Збройних Сил України, так і проти цивільного населення. При цьому, вони збираються вдатися до уже неодноразово випробуваної ними підступної тактики, коли обстрілюючи позиції української армії кремлівські найманці одночасно вестимуть вогонь і у бік непідконтрольних українському уряду населених пунктів. Можливі провокації пов’язані із домовленостями Тристоронньої контактної групи про цілковиту прихильність до всеосяжного, сталого та безстрокового припинення вогню, починаючи з 5 березня 2018 року з 00:00 годин (за київським часом)", - зазначено в повідомлені. 

Також там додали, що такими цинічними діями окупанти намагатимуться створити умови для обвинувачення сил АТО у ніби-то обстрілах непідконтрольних українській владі прифронтових населених пунктів.

"До своїх злочинних дій російсько-окупаційних військ планують залучити підконтрольні їм ЗМІ, а також знімальну групу телеканалу «Росія-24», яка прибула на окуповані території Донецької та Луганської областей. За задумом окупаційної адміністрації РФ вони мають знімати і оприлюднювати відповідну картинку з метою дискредитації Збройних Сил України, військового та військово-політичного керівництва України", - зазначають у відомстві.

Залиште свій коментар

Вибір редакції