У штабі блокади Донбасу заявили про відкриття мобільного поста у новому напрямку

Дата публікації
У штабі блокади Донбасу заявили про відкриття мобільного поста у новому напрямку

Facebook/Штаб блокади торгівлі з окупантами

Пост розташований на трасі Курахово-Марь'їнка.

У Штабі блокади торгівлі з окупованим Донбасом повідомили про відкриття нового мобільного посту.

Про це йдеться на сторінці Штабу у Facebook.

Зазначається, що мобільний пост відкритий у новому напрямку.

"Пост розташований на трасі Курахове-Марь'їнка і є сполучною ланкою з редутом "Соловейко" на Маріупольскому напрямку та редутом "16 добровольчого батальйону" у Кривому Торці", - йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, залізнична блокада на Донбасі триває майже місяць. Поїзди з вугіллям із контрольованих бойовиками територій не пропускають добробати - вважають неприпустимою торгівлю з окупантами. Їхня вимога - не тільки зупинити торгівлю, а й офіційно закріпити за територіями, що їх контролює агресор, статус окупованих. 

Зокрема, 28 лютого народний депутат Володимир Парасюк повідомив про штурм редута в селі Щербинівка, що неподалік Торецька Донецької області. Згодом у штабі повідомили про одного пораненого.

Штурм тривав приблизно в той самий час, коли в Кабміні виступав глава МВС Арсен Аваков. Він, між іншим, попросив повноважень для зняття блокади окупованого Донбасу.

Нардеп Семен Семенченко у відповідь на слова Авакова заявив таке: "Я думаю, що до моменту, коли виступав Аваков була б інформація про те, що застосували вогнепальну зброю для силового захисту, це був би чудовий привід звинуватити ветеранів, щоб звинуватити в тому, що вони стріляють в місцевих жителів і вжити заходів. Але стриманість ветеранів допомогла такого сценарію уникнути".

Невідомі напали на блокпост активістів торгівельної блокади у селищі Кривий Торець

Невідомі напали на блокпост активістів торгівельної блокади у селищі Кривий Торець

Наступна публікація