Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У штабі ООС хочуть примусити окупантів до розведення біля Петрівського в суботу

Заплановані на п’ятницю дії були зірвані.

Українські військові готові до розведення військ на ділянці Богданівка – Петрівське. У штабі Операції Об'єднаних сил повідомили, війська мають відійти на кілометр і чекають на дзеркальні дії з боку ворога, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Цю ділянку в командуванні ООС назвали легкою для розведення, адже поруч немає  населеного пункту. У 2016 році розведення на цих територіях уже відбувалося, але через обстріли війська повернулися на свої позиції.

Представники тристоронньої контактної групи заявили, що розведення заплановане на суботу рівно опівдні. Досі окупанти регулярно зривали домовленості. "Ми примусимо російську сторону до того, що завтра цей процес розпочнеться. Це дозволить відкрити нову сторінку в переговорному процесі і припинити бойові дії на інших ділянках", - заявив заступник командувача штабу ООС Богдан Бондар.

Відео Розведення сил: режим тиші на ділянці Богданівка – Петрівське протримався 7 днів

Наші війська готові до розведення сил в зоні Богданівка – Петрівське. За домовленостями, війська відходять на кілометр і чекають на дзеркальні дії з боку ворога. Цю ділянку командувач об'єднаних сил назвав легкою для розведення, адже поруч немає населеного пункту. 2016 року розведення на цих позиціях вже відбувалося, але через обстріли наші війська повернулися на свої позиції.  

Розведення сил: режим тиші на ділянці Богданівка – Петрівське протримався 7 днів

Залиште свій коментар

Вибір редакції