У штабі сектора "М" назвали населені пункти, в яких бойовики можуть влаштувати новий "котел"

Дата публікації
Перегляди
4021
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У штабі сектора "М" назвали населені пункти, в яких бойовики можуть влаштувати новий "котел"

У Широкиному сили АТО ведуть вогонь у відповідь / Фото: Четверта влада

Терористам немає сенсу оточувати силовиків у Широкино - Чепурний.

Бойовики "ДНР" можуть спробувати створити новий "котел" поблизу Маріуполя.

Про це ТСН.ua заявив прес-офіцер сектору "М" Ярослав Чепурний.

За його словами, можливим місцем удару для оточення сил АТО можуть стати населенні пункти Гранітне, Чермалик і Волноваха. "Сепаратистам немає ніякого сенсу оточувати наші сили у Широкиному, тому що вони не такі вже й значні", - сказав Чепурний.

При цьому він повідомив, що через постійні обстріли у Широкиному людей практично не залишилось.

Крім того, прес-офіцер зазначив, що терористи стріляють не лише зі стрілецької зброї, а й з важких систем озброєння - ствольної артилерії великого калібру і мінометів. Сили АТО ведуть вогонь у відповідь. "Українські війська відкривають вогонь у відповідь, але не щоразу, дотримуючись певної паузи, надаючи можливість представникам місії ОБСЄ зафіксувати порушення Мінських угод із боку сепаратистів", - наголосив Чепурний.

Також він додав, що вогонь з боку військових ведеться зі стрілецької зброї та з 82-міліметрових мінометів - озброєння, яке не заборонене Мінськими домовленостями.

Нагадаємо, речник АП із питань АТО полковник Андрій Лисенко повідомив, що після короткочасного затишшя бойові дії в зоні АТО знову загострилися, бойовики не полишають спроб наступу. Епізодичні провокації не припиняються по всій лінії фронту, а на ключових ділянках оборони – переходять у повномасштабні бойові зіткнення.

Наступна публікація