У Станиці Луганській ЗСУ та бойовики "ЛНР" відводять війська

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Це відбувається під наглядом ОБСЄ.

Збройні сили України розпочали відведення сил від позицій біля Станиці Луганської.

Про це повідомляє пресцентр Операції об’єднаних сил.

"Сьогодні опівдні українські військові відійшли з однієї з позицій, котра знаходилась перед КПВВ "Станиця Луганська". Все відбувалось під наглядом представників ОБСЄ, котрі були по обидві сторони. Крім того, за відведенням військ спостерігав особисто командувач Об'єднаних сил генерал-лейтенант Олександр Сирський. За його словами це перший етап відводу сторін від околиць Станиці Луганської", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що цей процес відбувався паралельно із військовими формуваннями луганських бойовиків, однак підтверджень їхнього відведення сил поки немає.

У Станиці Луганській відбулося відведення українських підрозділів #ООС #Операція_ОС Сьогодні опівдні українські...

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Середа, 26 червня 2019 р.

Водночас, на сепаратистських ЗМІ вже повідомили, що бойовики "ЛНР" також розпочали відведення сил у Станиці Луганській.

"26 червня "Народна міліція "ЛНР" взялася до розведення сил і засобів на ділянці номер один "Станиця Луганська". О 12.00 була подана сигнальна ракета білого кольору про готовність до початку розведення, і о 12.15 "Народна міліція" подала сигнал зеленою ракетою про початок процесу розведення сил і засобів. З української сторони в 12.00 була запущена аналогічна ракета білого кольору", - розповів так званий представник "ЛНР" у СЦКК Роман Іванов.

За його словами, процес розведення сил триватиме до трьох днів. У ЗСУ також повідомили, що днями до Станиці Луганської приїде представник України у Мінську Леонід Кучма для особистого контролю процесу і подальших перемовин.

Нагадаємо, 10 червня бойовики "ЛНР" зірвали розведення сил і засобів біля Станиці Луганської. Для початку розведення необхідно було, щоб режим тиші у цьому районі протримався щонайменше тиждень.

Відео Бойовики блокують будівництво зруйнованого мосту в Станиці Луганській

Будівництво дороги на КПВВ "Станиця Луганська" готові розпочати з підконтрольного Україні боку. Десятки одиниць техніки вже заїхали з Рівненщини на передову. Нині люди перетинають кордон пішки по геть зруйнованій місцевості. Для інвалідів, батьків з колясками - це вкрай важко.  

Бойовики блокують будівництво зруйнованого мосту в Станиці Луганській

Залиште свій коментар

Вибір редакції