У терористичній "ДНР" стався переворот

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У терористичній "ДНР" стався переворот

Пушилін став в.о. ватажка "народної ради "ДНР" / Фото: Reuters

Новим в.о. ватажка "народної ради "ДНР" став Пушилін.

У Донецьку в рядах місцевих терористів стався переворот. Ніби змістили з "посад" так званих керівників "народної ради "ДНР" Андрія Пургіна та Олексія Алєксандрова.

Одні прокремлівські видання пишуть, ніби їх заарештували бойовики. Інші - що вони на волі.

Новим в.о. ватажка "народної ради "ДНР" став Денис Пушилін, пишуть "РИА Новости". До цього Пушилін був "заступником голови народної ради "ДНР".

Пушилін заявив, що зміна "керівництва" відбулася через спробу зриву засідання "парламенту".

"Останньою краплею терпіння депутатів стала спроба зриву засідання народної ради, коли депутатському корпусу довелося вислухати завідомо неправдиві заяви, зроблені з метою нагнітання і дестабілізації ситуації", - йдеться в заяві Пушиліна, яку цитує сепаратистське "Донецьке агентство новин".

Пушилін пояснив, що Пургін потрапив під вплив "глави апарату народної ради" Георгія Алєксандрова. Про це пише російський "Інтерфакс".

"Ініціативною групою депутатів було зібрано позачергове засідання народної ради "ДНР", у результаті якого 70 з 73 депутатів проголосували за зняття Пургіна з посади голови народної ради. Виконуючим обов'язки голови народної ради "ДНР" призначений віце-спікер парламенту Пушилін Денис Володимирович", - ідеться в заяві.

Пушилін одразу ж відсторонив від "посади" Алєксандрова. "Інтерфакс" пише, ніби Пургіна тримають під арештом у Донецьку, а Алєксандров утік і його розшукують.

Раніше у "Новоросії" Пушиліна назвали дрібним жадібним авантюристом.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація