У Василькові українські війська добивають російських окупантів, які намагалися взяти місто

Місто не дозволили захопити.

У Василькові українські війська добивають російських окупантів, які намагалися взяти місто

© УНІАН

Мер міста Наталія Баласинович заявила, що штурм російськими військами Василькова, який тривав всю ніч закінчився перемогою наших військ.

Про це вона повідомила о 7-й ранку під час випуску ТСН.

"Наразі закінчуються бої. Можна сказати, що у Василькові уже тихо і наша страшна ніч підійшла до свого кінця", - сказала очільниця міста.

Вона розповіла, що від учора був ракетний обстріл міських військових частин і аеродрома.  Висаджувався десант з парашутів. Мешканці оперативно повідомляли про групи десантів в полях. Також висадка відбулася і на вулиці міста.

За словами мера, дуже гаряче було на вулиці Декабристів, вулиця палала. Саме тут базується місцева 40-ва бригада, їх і намагались захопити вороги. Але терооборона спрацювала із військовим. Були виставлені блокпости, але десантник ворога почав обстріли української бригади. Вчасно підіспіли адіслані із столиці бойові машини, після боїв з пораненими і загиблих Васильків відстояли.

"40 бригада вдова- це душа нашої громади. Ми підтримували їх, чим могли", - зазначила мер. 

Нагадаємо, у місті Васильків Київської області всю ніч тривали запеклі бої. Спочатку почався ракетний обстріл наших військових частин, а потім російські десантники висаджували на околицях міста. Бої тривали прямо на головній вулиці Василькова.


Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie