Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Великій Британії живцем спалили волонтера, який допомагав українським військовим

Чоловік передавав для добровольців уживані автомобілі.

Волонтера, який допомагав військовим АТО, спалили живцем у машині. Його українські друзі переконані, що це помста росіян за проукраїнську позицію "Друга Міка", йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Він був литовцем за походженням, а мешкав у місті Ґернсі та мав там невеликий власний бізнес з утилізації машин. Звідти чоловік постійно привозив крам і вживані авто українським солдатам на фронт. Останнім часом, кажуть українські друзі загиблого, Мік отримував багато погроз.

Днями волонтер мав везти в Україну чергову машину, і цього разу попросив військових зустріти його на кордоні, бо вже боявся за своє життя. Місцева поліція розслідує цей інцидент і просить надати будь-яку корисну для слідства інформацію. "Його вбили показово – прив’язали в авто і спалили живцем. Йому писали на сторінку та казали, що його вб’ють. Такі залякування ідуть не тільки йому. Друзям із Латвії також", - розповів командир Української добровольчої армії "Червень".

ВідеоВолонтера, який допомагав українським бійцям на Сході, спалили живцем в авто

Вояки певні - це помста росіян за його проукраїнську позицію. Друг Мік – так називали українці свого добровольця - литовця за походженням і жителя міста Гернсі. Там він мав невеликий власний бізнес з утилізації машин. Звідти ж він постійно привозив крам і вживані автівки солдатам на фронт. Останнім часом, кажуть українські друзі загиблого, Мік отримував багато погроз.

Волонтера, який допомагав українським бійцям на Сході, спалили живцем в авто

Залиште свій коментар

Вибір редакції