Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Запоріжжі на Майдані героїв прощаються з вбитим в АТО "Гюрзою-2"

Воювати на Донбас Георгій пішов ще 2014 в батальйон "Азов".

Грузинський доброволець, воїн Збройних сил України та військовий розвідник  Георгій Саралідзе загинув два дні тому під Донецьким аеропортом. Сьогодні на центральну площу Запоріжжя попрощатися із "Гюрзою-2" прийшли зо три сотні людей: побратими загиблого, волонтери, представники грузинської діаспори. Бойові друзі кажуть, "Гюрза-2" був відчайдушним воїном, який завжди намагався йти вперед та не боявся смерті.

Георгій Саралідзе проти "русского мира" боровся чи не все своє життя. Вперше зброю взяв ще підлітком в Абхазії. Далі була друга чеченська війна, осетино-грузинська і українська.

Воювати на Донбас Георгій пішов ще 2014 в батальйон "Азов". За три роки отримав чотири поранення.  Щоб боронити Україну у складі ЗСУ грузинський полковник у відставці  "Гюрза-2" позбувся звання і став старшим солдатом. 

Відео У Запоріжжі вшановують пам'ять грузинського добровольця на позивний "Гюрза-2"

Кілька місяців тому "Гюрза-2" перейшов до іншого підрозділу, в розвідку. Бойові завдання виконував біля Донецького аеропорту. Саме там його смертельно поранило ворожою кулею. Він любив поезію і як справжній грузин, завжди був галантним з жінками. Але щоразу повторював, любить він лише одну.

Неодноразово в размовах з журналістами Георгій зізнавався, в своїй боротьбі, він готовий загинути. Аби лише це допомогло перемогти.

Відео В Опитному загинув розвідник Георгій Саралідзе, відомий за позивним "Гюрза"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції