У Запоріжжі поховали безіменних героїв трагедії під Іловайськом

Ідентифікація останків тіл за ДНК не дала результатів.

Шістьох невпізнаних бійців поховали на військовому цвинтарі під Запоріжжям. Більшість із похованих загинули ще в "іловайському котлі", йдеться в сюжеті ТСН.

З тіл узяли аналізи на ДНК, але збігів у базі родичів, які розшукують загиблих бійців, протягом року СБУ так і не знайшла.

Спільну панахиду за полеглими відслужили представники усіх релігійних конфесій, за винятком УПЦ Московського патріархату.

Попрощатися з загиблими прийшли також посадовці, волонтери та бійці добровольчих батальйонів.

Військовослужбовці згадують: те, що відбувалось під Іловайськом, нагадувало масове холоднокровне вбивство.

"Колону нашу розстрілювали танком. Колона перестала існувати", - розповів начальник штабу в/ч 3033 Нацгвардії Андрій Магалюк.

"В Іловайськ якраз зайшли тоді найбільш мотивовані люди. Всі добровольчі батальйони брали участь у боях за Іловайськ", - розповів боєць "Донбасу" Сергій Тіунов.

Нещодавно у Кіровограді попрощалися із командиром роти 3 полку спецпризначення Іваном Литвиновим. Він також загинув іще в 2014 році. Тіло ідентифікували за допомогою аналізу ДНК.

На військовому цвинтарі під Запоріжжям поховали шістьох невпізнаних бійців

Переважна більшість – це загиблі в Іловайському котлі. В них взяли аналізи ДНК, але збігів у базі родичів, які розшукують загиблих бійців, протягом року СБУ так і не знайшло. Спільну панахиду за загиблими відслужили представники усіх релігійних конфесій за винятком московського патріархату. Проститися з загиблими прийшли також посадовці, волонтери та бійці добровольчих батальйонів. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: