У Зеленського пояснили, як відбуватиметься інспекція біля населеного пункти Шуми на Донбасі

У Зеленського пояснили, як відбуватиметься інспекція біля населеного пункти Шуми на Донбасі

В ОП також закликали Росію повернутися в СЦКК.

В Офісі президента наголосили, що інспекцію у районі населеного пункту Шуми проведе ОБСЄ за участю Тристоронньої контактної групи.

Про це 9 вересня повідомляє сайт глави держави.

"Сьогодні досягнута домовленість у межах Тристоронньої контактної групи про спільне інспектування в районі населеного пункту Шуми за участю представника координатора від ОБСЄ. Юридично інспекцію проводять не сторони воєнного конфлікту, а посередник – ОБСЄ у супроводі представників сторін. ОБСЄ неодноразово підтверджувала безпідставність будь-яких звинувачень щодо будь-яких порушень домовленостей українською стороною", — йдеться у повідомленні.

В ОП нагадали, що Російська Федерація вийшла зі Спільного центру з контролю і координації питань припинення вогню і закликали її повернутися назад.

"Росія відмовилася від роботи в межах СЦКК. Кожна нормальна людина чудово розуміє, з якою метою це було зроблено. Але наявність такої мети не означає її реалістичності. Вкрай обмежений прояв присутності бойовиків нічого нікому не може дати, крім єдиного – ще одного аргументу на користь правоти України. Вкотре разом із міжнародною спільнотою закликаємо Росію повернутися до СЦКК, утримуватись від цього – абсурдно", — зазначається у повідомленні.

Нагадаємо, сьогодні, 9 вересня, відбулося позачергове засідання Тристоронньої контактної групи у форматі відеоконференції. Учасники консультацій домовилися про спільне інспектування в районі населеного пункту Шуми за участю представника координатора вiд ОБСЄ. Українська сторона забезпечить питання логістики та гарантії безпеки всім учасникам інспекції. 

Відео Російські окупанти вимагають, щоб українські військові відійшли з позицій поблизу міста Шуми

Вони обіцяли мало не каміння з неба, якщо українці не дослухаються. На такі вимоги лаконічно й зрозуміло відреагував командувач Операцією об'єднаних сил, генерал Володимир Кравченко. Він сказав просто: в разі ворожого наступу відповідь українських військових буде адекватною й переконливою. Деталі у сюжеті. Повні випуски дивіться на 1+1 video

Російські окупанти вимагають, щоб українські військові відійшли з позицій поблизу міста Шуми

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів