У Зеленського уточнили заяву президента про превентивні заходи НАТО проти Росії

У Зеленського уточнили заяву президента про превентивні заходи НАТО проти Росії

Фото: Офіс президента України

Володимир Зеленський мав на увазі превентивні санкції проти Росії.

Речник президента України Сергій Никифоров уточнив, що Володимир Зеленський під словами про превентивні заходи мав на увазі не ядерні удари по Росії, а санкції.

Про це Никифоров написав у Facebook.

Речник Зеленського наголосив, що Україна, на відміну від Росії, ніколи не вдавалася до ядерної істерії, а під словами про превентивні заходи президент мав на увазі запровадження санкцій проти окупанта.

"Президент говорив про період до 24 лютого. Тоді треба було застосувати превентивні заходи, щоб не дозволити Росії розв'язати війну. Нагадаю, що єдиними заходами, про які тоді йшлося, були превентивні санкції. Шантажувати світ вибухами на ЗАЕС та всіляко натякати на використання ядерної зброї дозволяє собі лише держава-терористка Росія. Від України таких закликів ви ніколи не почуєте", - наголосив Никифоров.

Заяви Зеленського про превентивні заходи та істерія в Росії

Президент України 6 жовтня під час звернення до учасників саміту Європейської політичної спільноти наголосив, що міжнародна спільнота та НАТО повинні були ще до 24 лютого запровадити превентивні заходи, щоб унеможливити напад на Україну.

У Кремлі після цього спалахнула істерика. Речник Путіна Пєсков заявив, що заяви українського президента - це нібито заклики до початку світової війни. А спікерці МЗС РФ Марії Захаровій ввижалися "заклики до розпалювання ядерної війни".

Читайте також:

Втрати росіян: ЗСУ знищили 330 окупантів та 15 тактичних безпілотників

Втрати росіян: ЗСУ знищили 330 окупантів та 15 тактичних безпілотників

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація