Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Золотому курсують численні патрулі, а за КПВВ не пускають журналістів: яка обстановка у зоні розведення

ТСН від ранку чатує біля пункту пропуску, за яким почалось розведення військ.

Ніч біля Золотого, де напередодні почалося розведення військ, минула без обстрілів. Про це повідомили у штабі Операції об’єднаних сил. У найближчі три дні військові мають залишити свої позиції, а сам процес розведення військ, демонтажу захисних споруд та розмінування територій має завершитися упродовж тридцяти днів. Сторони мають відійти від нинішніх позицій на кілометр, йдеться у ТСН.12:00.

Від ранку на КПВВ "Золоте" не чути пострілів, проїзд через пункт пропуску відкритий для місцевих мешканців. Проїзд для преси до зони відведення, а саме до Катеринівки та Золотого-4, закритий, попри заяви штабу ООС.

Довкола Золотого та в самому місті дуже багато поліцейських патрулів – вони перевіряють документи, на дорозі стоїть патруль кожні 300-400 метрів. Для військових встановлено "жовтий" режим, тобто вони можуть без пояснень затримувати, обшуковувати та розвертати машини з цієї зони.

Машини ОБСЄ чатують на КПВВ "Золоте" від ранку – переписують машини та зброю, що проїжджають через пункт. Журналісти бачать невеликі групи вантажівок, по два-три авта, якими виїжджають з зони розведення військові разом з майном.

Штаб ООС повідомив журналістам, що допустять їх в зону розведення за три-чотири дні, тобто у п’ятницю-суботу. Процес відведення триватиме 30 днів і перший етап – розмінування території, розпочнеться від 1 листопада.

Відео Українських журналістів не допускають у зону відведення військ на передовій

Розведення військ в Золотому триватиме 30 днів – штаб ООС. Сторони мають відійти від нинішніх позицій на кілометр. Про це заявили в штабі ООС. Напередодні опівдні на ділянці розведення під наглядом ОБСЄ військові і бойовики запустили білі ракети. Це і стало початком розведення. Щоправда, досі не має гарантій, що обстріли в Золотому припиняться. Адже штаб ще напередодні зранку повідомляв про напружену ситуацію на ділянці.    

Українських журналістів не допускають у зону відведення військ на передовій

Нагадаємо, напередодні опівдні на ділянці розведення під наглядом ОБСЄ військові і бойовики запустили білі ракети - це і стало початком розведення. Як починалося розведення військ у Золотому - відео виклав у мережу штаб Операції об'єднаних сил. На кадрах видно - до представників ОБСЄ під’їжджають вантажівки з бійцями. Звідти вивантажуються українські військові зі зброєю та в обмундируванні. Члени спостережної місії переписують та фотографують номери на зброї. Водночас, у штабі ООС наголосили - місія ОБСЄ не зафіксувала поблизу Золотого-4 обстрілів, про які раніше звітували українські військові. Останній обстріл на цій ділянці представники спостережної місії зафіксували 18 жовтня. 

Кореспондент ТСН Руслан Ярмолюк

Залиште свій коментар

Вибір редакції