У зоні АТО перевіряють інформацію про постачання українським військовим неякісної води - штаб

У особового складу скарг та заяв щодо захворювань не виявлено.

Військовослужбовці, які виконують завдання у районах сил АТО, на 100 % забезпечені питною водою, яка відповідає всім питним й санітарним нормам.

Про це заявив прес-центр штабу АТО у Facebook.

Інформація щодо постачання неякісної води для приготування їжі у батальйон окремої гірсько-штурмової бригади наразі перевіряється.

ПО ФАКТУ НЕЯКІСНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПИТНОЮ ВОДОЮ ОДНІЄЇ ІЗ ВІЙСЬКОВИХ ЧАСТИН СИЛ АТО ТРИВАЄ СЛУЖБОВА ПЕРЕВІРКА На даний ча...

Опубліковано Прес-центр штабу АТО 11 серпня 2017 р.

"У особового складу скарг та заяв щодо захворювань не виявлено. Керівництвом штабу АТО ініційована перевірка постачання технічної води. Водночас нагадуємо, що тилові підрозділи постійно відслідковують інформацію щодо фактів постачання неякісної води військовослужбовцям ЗС України", - йдеться в повідомленні.

ВідеоВоїнам на фронті доводиться боронити землю у нещадну спеку

Нагадаємо, що раніше мешканці південноі частини Лисичанська, що на Луганщині, перекрили рух транспорту через відсутність води.

Нагадаємо, водопостачання прифронтової Авдіївки на Донеччині відновлене. Про це 3 липня повідомив глава Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

За його словами, Донецьку фільтрувальну станцію вдалося підключити до електрики та запустити, вона працює в штатному режимі. Жебрівський наголосив, що п'яти ремонтникам знадобилося 6 годин, щоб відновити пошкоджені під час обстрілу електроопори та лінії електропередач. 

Залиште свій коментар