У зоні АТО затримали бойовика, який розчарувався в "ДНР"

Чоловік став свідком мародерства і насилля бандитів стосовно місцевих мешканців.

У районі проведення антитерористичної операції співробітники СБУ затримали колишнього члена одного з незаконних збройних формувань так званої "ДНР".

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Зазначається, що мешканець Слов'янська приєднався до бойовиків у квітні 2014 року. Там він став свідком мародерства і насилля бандитів стосовно місцевих мешканців.

"Розчарувавшись в ідеалах "руського міра", чоловік залишив незаконне збройне формування. Після цього колишній бойовик мав змогу скористатися програмою СБУ "На тебе чекають вдома" та бути звільненим від кримінальної відповідальності, проте він переховувався від правоохоронних органів, спочатку на території ОРДЛО, а згодом у рідному місті, де й був затриманий", - йдеться у повідомленні.

Наразі тривають невідкладні слідчі дії в рамках Кримінального провадження за частиною 2 статті 260 (створення не передбачених законом збройних формувань або участь у їх діяльності) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, раніше у зоні антитерористичної операції припинили діяльність інформаторської мережі одного із незаконних збройних формувань "ДНР". Було встановлено що двоє вимушених переселенців вирішили попрацювати на знайомого бойовика "ДНР". Чоловік та жінка передавали бойовикам інформацію для підготовки диверсій проти сил АТО на території Бахмутського та Слов'янського районів Донеччини. 

Залиште свій коментар