Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

6 грудня село вперше відвідали представники гуманітарних організацій ООН.

У селі Травневе під Горлівкою, яке було звільнене українськими військовими, відновили транспортне сполучення і частково електропостачання.

Про це повідомляє прес-центр штабу АТО.

Фахівці Державної служби надзвичайних ситуацій України завезли у село генератор потужністю 100 КВт. Завдяки цьому вже на двох вулицях Травневого відновлено електропостачання. Третю і останню вулицю буде підключено до електропостачання протягом найближчих днів, якщо не буде збройних провокацій з боку бойовиків.

ВідеоЖителі звільненого села Травневе в зоні АТО жаліються на байдужість чиновників

Завдяки зусиллям ТОВ «Бахмутський аграрний союз» поновлено дорожнє полотно, яке з’єднало Травневе із селищем Новолуганське. Тепер між населеними пунктами курсує автобус, який виїжджає о восьмій ранку з Травневого і о третій повертається. Автобус та всі супутні матеріали також забезпечили представники підприємства.

Також представники ДСНС завершують відновлювати дахи обстріляних бойовиками будинків.

6 грудня Травневе вперше відвідали представники Управління ООН з координації гуманітарних питань та Продовольча та сільськогосподарська організація ООН. Місцевим мешканцям роздали ковдри та продуктові набори.

Як повідомлялося, бійці 54-ї бригади відсвяткували третю річницю створення свого бойового формування звільненням Травневого і Гладосового. Місцеві жителі не протестують, але не всі радіють змінам, бо чекають на подальший розвиток свого життя. Офіцер Генштабу Збройних сил України Владислав Волошин заявив, що ці села насправді ніхто не звільняв, бо вони й так розташовувались на контрольованій урядом території. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції