Учасник АТО Максим Денисов вже кілька місяців не може отримати зароблених грошей

Дата публікації
Учасник АТО Максим Денисов вже кілька місяців не може отримати зароблених грошей

У чоловіка немає прописки, житла і коштів на лікування і життя.

Перемогам на фронті завжди радіє уся Україна. Але про героїв, які обороняли, атакували і брали участь у наймасштабніших боях нерідко забувають. Так сталося і з кіборгом Максимом Денисовим, йдеться в сюжеті ТСН.

Обороняючи донецький аеропорт, десантник втратив око і отримав серйозну травму голови. Працювати після поранення він не може. Житло винаймає. Держава інваліду АТО досі не виплатила те, що мала б. Грошей в Максима нині не вистачає навіть на найнеобхідніше.

Він занотовує все, що відбувається в його житті. Після поранення в голову в донецькому аеропорту, у Максима Денисова діагностували втрату короткої пам'яті. Попереду щонайменше дві операції на оці. Але попри власні недуги, Максим не забуває про інших. Остання записка - це нагадування про те, що треба здати кров для хворої дитини.

Максим із мамою, сестрою і племінницею мешкають у найманій квартирі. Багато років тому вони невдало вклали в нерухомість. Шахраї забрали гроші і втекли. Тепер маленької пенсії Максима і невеличкого заробітку мами-пенсіонерки ледь вистачає на їжу, не кажучи вже коштів на лікування чоловіка.

Окрім грошей і домівки, в Максима немає прописки. Тому держава досі не виплатила йому "бойові". Також десантник може втратити чергу на житло. Тимчасову реєстрацію соціальні служби робити Максиму не хочуть. Боєць зізнається: розпач огортає дедалі сильніше. Адже не міг уявити, що і в мирному житті є ворог, з яким боротися немає сил.

"Державні всі установи і хто там в них сидить. І як вони ставляться і спілкуються з людьми. Просто так сказали: може бути, коли-небудь.... Я вже сам додумав, навіяло, може в наступному житті?", - каже Максим.

У моменти розпачу він зізнається: хоче повернутися на фронт. Бо там простіше. Трохи оговтується і починає знову вірити в краще лише тоді, коли зустрічається з побратимами.

Реквізити для допомги:

Максим Денисов

картка Укрсиббанку

5169 3048 0474 7758

№ рахунку

26 25 60 09 03 77 31

ІНН

28 78 11 27 79

«Кіборг» Максим Денисов потребує допомоги

«Кіборг» Максим Денисов потребує допомоги
Наступна публікація