Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Учасник АТО Максим Денисов вже кілька місяців не може отримати зароблених грошей

Учасник АТО Максим Денисов вже кілька місяців не може отримати зароблених грошей

У чоловіка немає прописки, житла і коштів на лікування і життя.

Перемогам на фронті завжди радіє уся Україна. Але про героїв, які обороняли, атакували і брали участь у наймасштабніших боях нерідко забувають. Так сталося і з кіборгом Максимом Денисовим, йдеться в сюжеті ТСН.

Обороняючи донецький аеропорт, десантник втратив око і отримав серйозну травму голови. Працювати після поранення він не може. Житло винаймає. Держава інваліду АТО досі не виплатила те, що мала б. Грошей в Максима нині не вистачає навіть на найнеобхідніше.

Він занотовує все, що відбувається в його житті. Після поранення в голову в донецькому аеропорту, у Максима Денисова діагностували втрату короткої пам'яті. Попереду щонайменше дві операції на оці. Але попри власні недуги, Максим не забуває про інших. Остання записка - це нагадування про те, що треба здати кров для хворої дитини.

Максим із мамою, сестрою і племінницею мешкають у найманій квартирі. Багато років тому вони невдало вклали в нерухомість. Шахраї забрали гроші і втекли. Тепер маленької пенсії Максима і невеличкого заробітку мами-пенсіонерки ледь вистачає на їжу, не кажучи вже коштів на лікування чоловіка.

Окрім грошей і домівки, в Максима немає прописки. Тому держава досі не виплатила йому "бойові". Також десантник може втратити чергу на житло. Тимчасову реєстрацію соціальні служби робити Максиму не хочуть. Боєць зізнається: розпач огортає дедалі сильніше. Адже не міг уявити, що і в мирному житті є ворог, з яким боротися немає сил.

"Державні всі установи і хто там в них сидить. І як вони ставляться і спілкуються з людьми. Просто так сказали: може бути, коли-небудь.... Я вже сам додумав, навіяло, може в наступному житті?", - каже Максим.

У моменти розпачу він зізнається: хоче повернутися на фронт. Бо там простіше. Трохи оговтується і починає знову вірити в краще лише тоді, коли зустрічається з побратимами.

Реквізити для допомги:

Максим Денисов

картка Укрсиббанку

5169 3048 0474 7758

№ рахунку

26 25 60 09 03 77 31

ІНН

28 78 11 27 79

Відео «Кіборг» Максим Денисов потребує допомоги

Залиште свій коментар

Вибір редакції