Україна готується до переговорів щодо наступного обміну заручників за формулою "20 на 70"

Дата публікації
Перегляди
746
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Україна готується до переговорів щодо наступного обміну заручників за формулою "20 на 70"

Фото: Getty Images

Перемовини планують провести через півмісяця.

Переговори Тристоронньої контактної групи з питання врегулювання ситуації на Донбасі щодо наступного етапу обміну заручниками можуть відбутися в середині січня.

Про це в ефірі "Громадського" повідомив представник уповноваженого з прав людини Богдан Крикливенко.

"Попередньо озвучено про те, що мова про другий етап буде йти про співвідношення 70 осіб, яких запитує ОРДЛО, і 20 осіб, яких готове передати ОРДЛО на підконтрольну Україні територію. Але не будемо забігати наперед", - сказав Крикливенко.

СБУ зазначає, що в заручниках бойовиків ще перебувають щонайменше 103 українці.

Представник України в Тристоронній контактній групі, екс-президент Леонід Кучма зазначив, що продовжуватимуть роботу над питанням звільнення заручників. Про це повідомляє прес-секретар Кучми.

"Перемовини й консультації з цього питання тривали, практично, від початку війни, але змісту та результатів набрали в рамках Мінського процесу. Важко пояснити, наскільки складним та виснажливим був цей процес, скільки зусиль було витрачено задля того, аби люди повернулися до своїх рідних та близьких. Нині ми бачимо, що все було недарма і це надихає до того, аби продовжити нашу роботу", - сказав Кучма.

Нагадаємо, сьогодні на Донбасі відбувся обмін заручників. Додому повернулися 74 українці. У списку на звільнення бойовиків та кадрових російських військових було 306 осіб, проте частина з них не захотіла повертатися на окуповану територію.

Історія обмінів: як сотні хлопців стали розмінною монетою у політичній грі

Історія обмінів: як сотні хлопців стали розмінною монетою у політичній грі

 

Наступна публікація