Україна ініціюватиме у Раді Європи засудження "виборів" в ОРДЛО

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Відповідне обговорення відбудеться на засіданні Комітету міністрів Ради Європи.

Україна ініціюватиме у Раді Європи заяву про засудження так званих виборів на окупованих територіях Донбасу.

Про це у своєму Twitter написав постійний представник України в Раді Європи Дмитро Кулеба.

"Цієї середи у Страсбурзі відбудеться засідання Комітету міністрів Ради Європи. Україна ініціює обговорення і засудження фейкових виборів на окупованому Донбасі", - заявив він.

Кулеба також підкреслив, що не має сумнівів, що цей "черговий російський цирк" не здобуде ані симпатії, ані визнання.

Нагадаємо, 11 листопада на окупованих територіях Донецької та Луганської областей відбулися організовані Росією незаконні вибори "глав" та "депутатів". Міжнародна спільнота та українська влада не визнали так звані вибори і закликали ігнорувати їх. Росії погрожують новими санкціями за організацію та проведення псевдовиборів. За результатами цих "виборів" прогнозовано перемогли ставленики Москви – Денис Пушилін та Леонід Пасічник.

Служба безпеки України проінформувала, що  заради створення видимості високої явки, на "виборчих дільницях" організували пункти продажу дешевих продуктів харчування, а також виборцям роздавали безкоштовне поповнення рахунку місцевого мобільного оператора.

Про невизнання так званих виборів в ОРДЛО заявили у Польщі, закликавши країни Євросоюзу впровадити додаткові санкції і заборонити видачу віз та заморозити активи осіб, які відповідальні за їхню організацію. 19 листопада міністри закордонних справ країн-членів ЄС обговорять це питання.

ВідеоПсевдовибори в ОРДЛО: українські дипломати закликають посилити санкції проти Росії

Посилити політичний та економічний тиск на Кремль українські дипломати закликали світ через псевдовибори на Донбасі. Нелегітимне голосування вже засудили у Євросоюзі, Сполучених Штатах Америки, Канаді та НАТО.    

Псевдовибори в ОРДЛО: українські дипломати закликають посилити санкції проти Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції