Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна надумала перебити своїм контентом телебачення Криму та ОРДЛО

Для цього планують побудувати нові вишки.

На передових позиціях українським бійцям щодня доводиться воювати не лише з озброєними бойовиками, а й із ворожим телевізором. Агресор систематично нарощує потужність передавачів уздовж усієї лінії фронту, аби пропаганда поширювалася якомога далі на українську територію, йдеться сюжеті ТСН.19:30.

В Україні потребу в протидії розуміють не всі. "Якщо ми не будемо володіти словом, якщо ми не будемо пропагувати з телевізора – а насправді він керує мільйонами – то ми програємо війну", - вважає нардеп Юрій Береза. На найближчому засіданні комітету ВР з питань національної безпеки та оборони він вимагатиме звіту від профільного міністерства про те, як Україна протидіє окупанту.

ВідеоІнформаційна війна: бойовики встановили телевишку, що поширює сигнал на українські території

У Мінінформполітики вже зараз готові розповісти про деякі досягнення. Наприклад, відновлену вишку на Карачуні, а також плани зведення ще двох – у Покровці та Бахмутівці. Їх планують зробити вже влітку, хоча досі навіть не визначено, хто саме монтуватиме конструкції. Крім того, українське телебачення та радіо планують поширити і на Крим. "Наразі вже прораховується частота", - анонсувала директор департаменту інформаційної політики Херсонської ОДА Ольга Савенко.

Спеціально під це готується і новий закон про надання тимчасових дозволів на мовлення. Адже за міжнародним законодавством Україна має узгоджувати телевізійні частоти з країнами сусідами, тож Росія могла цьому зашкодити. Законом такої можливості агресора хочуть позбавити. І в ідеалі зробити так, щоби новий сигнал був значно потужнішим за сингал окупанта.

Кореспондент ТСН Олександр Романюк

Залиште свій коментар

Вибір редакції