Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна не заслуговує такої честі - Сурков про повернення Донбасу

Путін звільнив Суркова з посади помічника президента.

Колишній помічник президента РФ Владислав Сурков, який курував псевдореспубліками "Л/ДНР" і займався "українським напрямом", заявив, що він не може уявити, як окуповані території Донбасу повернуться до складу України.

Про це він розказав в інтерв’ю директору Центру політичної кон'юнктури Олексію Чеснакову. 

"У мене недостатньо сильна уява, щоб таке уявити. Донбас не заслуговує такого приниження. Україна не заслуговує такої честі", - сказав Сурков, відповідаючи на запитання щодо можливості повернення тимчасово непідконтрольних території Донецької і Луганської областей до складу України.

Також колишній помічник Путіна назвав бойовиків "Л/ДНР, таких як Захарченко, Бородай, Безлер, справжніми воїнами і підкреслив, що вони впоралися зі своєю роботою.

"Донбас для мене ніщо, а хто. Люди перш за все. Чудові люди. Захарченко, Ходаковський, Бородай, Пінчук, Болотов, Безлер, Толстих ... Багато інших. Перепрошую, що не перерахую всіх. І що права не маю всіх назвати. І що назвав живих в одному ряду з мертвими. Вони справжні воїни. Їх не потрібно, звичайно, ідеалізувати. Різних людей війна притягує. Війна - справа каламутна, клопітна. Але потрібна. Вони взялися за цю важку роботу. І впоралися. На Донбасі, там адже і на цивілці життя не цукор. Всі його мешканці пройшли через важкі випробування. І зараз там непросто. Всі вони герої. Як є міста-герої, так там весь народ-герой", - вважає Сурков.

Нагадаємо, 18 лютого Путін підписав указ про звільнення Суркова з посади помічника президента. Про його звільнення стало відомо ще 25 січня. Російські ЗМІ вбачають причиною цьому провал політики Суркова щодо окупованих Росією територій ОРДЛО. Нібито через внутрішні конфлікти Сурков спочатку втратив контроль над "ЛДНР". Зокрема через суперечки з ФСБ, спецлужба відібрала курування псевдореспублік у помічника Путіна.

24 січня на нову посаду заступника голови адміністрації президента був призначений Дмитро Козак, який, імовірно, опікуватиметься всіма питаннями, що стосуються пострадянського простору. 

Плейлист 90 відео Війна на Сході України. Актуальне

Найактуальніші новини зі Сходу України та зони проведення ООС дивіться у добірці сюжетів ТСН.

Війна на Сході України. Актуальне

Залиште свій коментар

Вибір редакції