Україна отримає 18 абсолютно нових зразків зброї та військової техніки – Порошенко

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Україна отримає 18 абсолютно нових зразків зброї та військової техніки – Порошенко

Порошенко під час візиту на військовий аеродром у Чугуєві / Фото: Facebook / Петро Порошенко

До кінця 2015 року українська армія отримає нове озброєння.

Уже до кінця цього року Збройні сили України отримають нове озброєння, серед якого – 18 зразків абсолютно нової для нашої армії зброї та військової техніки. Також військові отримають понад 300 одиниць бронетанкової техніки, 400 одиниць автомобілів, 30 тисяч ракет і боєприпасів.

Про це під час візиту на військовий аеродром у Чугуєві на Харківщині сьогодні, 22 серпня, повідомив президент Петро Порошенко, пише УНІАН.

"Часи легковажного пацифізму і короткозорого нехтування проблемами обороноздатності незворотно пішли в минуле. До кінця цього року планується прийняти на озброєння ще 18 абсолютно нових зразків зброї та військової техніки, поставити до Збройних сил України понад 300 одиниць бронетанкової техніки, 400 одиниць автомобілів, 30 тисяч одиниць ракет та боєприпасів, велику кількість стрілецької зброї та інше. Наша армія у значно кращому стані, ніж рік тому. Не беззбройна, не гола, не боса, не голодна, хоча польова кухня і не надто різноманітна", – сказав глава держави.

Залишається ще чимало проблем із забезпеченням зброєю, речовим майном і продовольством, але всі вони так чи інакше поступово вирішуються, запевнив Порошенко.

"Найскладніше ж – розв'язувати проблему модернізації зброї та військової техніки, впровадження новітніх оборонних технологій", – додав президент.

Зазначимо, що сьогодні армії передали 170 одиниць нової військової техніки.

 

Неможливо втомитися переглядати ці світлини! 170 одиниць військової техніки вже сьогодні вирушили на схід України для в...

Posted by Міністерство оборони України on 22 серпня 2015 р.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація