Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна відновлює управління в Широкиному, котре було закрите для цивільних

Один із найгарячіших напрямків АТО починає оживати для мирного життя.

У селищах Широкине та Бердянське на Донеччині відповідно до президентського наказу запрацюють військово-цивільні адміністрації. Це означає, що туди повернеться влада, а чи повернуться люди залежатиме від інтенсивності обстрілів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Наразі Широкине де-факто стертий російською армією з лиця землі населений пункт, де вже давно ніхто не живе. Більше того, цивільним було заборонено в’їзд в Широкине через постійні обстріли – це був чи не єдиний подібний населений пункт у зоні АТО, в який забороняли повертатися місцевим жителям. Полковник В’ячеслав Раєвський розповів, що коли люди хотіли або забрати свої речі, або мати хоча б фото свого подвір’я, вони звертались до представників військово-цивільного співробітництва. На його думку, потреба в посередникові між армійцями та мирними жителями назріла давно. "Вони як висіли в повітрі. Тим більше, селищна рада Широкиного повністю зруйнована. Благо, у Волновасі вивезений архів і трошки цих ділових паперів залишилось. Якщо їм треба якісь довідки від місцевої селищної ради, вони ніяк не можуть їх зробити", - пояснив офіцер.

Такі адміністрації є у Зайцевому та в Авдіївці, і там місцеві лишилися жити, хоча ситуація в околицях не менш напружена.

Кореспондент ТСН Євгенія Цветанська

ВідеоУ Широкино та Бердянському на Донеччині запрацюють військово-цивільні адміністрації

Залиште свій коментар

Вибір редакції