"Україна жорстко реагуватиме на всіх рівнях": Зеленський - про визнанння КНДР "незалежності" терористичних "ЛНР" та "ДНР"

Дата публікації
Перегляди
6641
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Україна жорстко реагуватиме на всіх рівнях": Зеленський - про визнанння КНДР "незалежності" терористичних "ЛНР" та "ДНР"

Фото: Офіс президента України

Український президент Володимир Зеленський відреагував на рішення Корейської Народної Демократичної Республіки (КНДР) визнати так звану незалежність терористичних угруповань "ЛНР" та "ДНР".

Зеленський наголосив, що на такі рішення "Україна жорстко реагуватиме на всіх рівнях".

Про це український президент повідомив у традиційному відеозверненні у середу, 13 липня. 

"І яка зла іронія: сьогодні ж представники окупаційних структур у Донецьку заявили про те, що їх, як вони кажуть, визнала КНДР. Звичайно, будемо реагувати дуже жорстко на всіх рівнях. Але це така новина, що навіть додаткових коментарів вона не потребує. Усе очевидно. Яким шляхом ідемо ми, й до чого можуть привести окупанти", - прокоментував глава держави. 

Нагадаємо, Північна Корея у середу, 13 липня, визнала фейкові угрупування "ДНР" та "ЛНР". У подальшому влада КНДР та терористичні угруповання домовилися про встановлення "дипломатичних контактів". 

На це відреагували у Міністерстві закордонних справ України. У зовнішньополітичному відомстві рішуче засуджує рішення Корейської Народної Демократичної Республіки визнати так звану незалежність тимчасово окупованих Росією територій в Донецькій та Луганській областях України.

Раніше Україна офіційно оголосила про розірвання дипломатичних відносин із Сирією. Це сталося через те, що несамостійний сирійський режим визнав фейкові утворення "ДНР" та "ЛНР".

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Автор
Тетяна КурпітаТетяна Курпіта
Дата публікації
Перегляди
6641
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація