Українська армія втратила перший танк Leopard 2: що відбулося на фронті — військовий оглядач

Українська армія втратила перший танк Leopard 2: що відбулося на фронті — військовий оглядач

В українській армії зазнав пошкодження танк Leopard 2 / Фото: Associated Press

Група української бронетехніки, у складі якої був танк Leopard 2А4, натрапила на щільне мінне поле.

Танк Leopard 2А4, який напередодні, 8 червня, російські пропагандисти оголосили знищеним, підірвався на міні, але він підлягає відновленню.

Про це повідомив у п’ятницю, 9 червня, у своєму Telegram-каналі військовий оглядач Юрій Бутусов.

За його словами, танк німецького виробництва втратив гусеницю і його евакуйовано для ремонту у тил. 

“Танк ремонтопридатний, і буде повернуто в стрій. Таким чином він не знищений і це не безповоротна втрата. Зрозуміло, що в даному випадку в результаті підриву екіпаж живий, а це головне”, - зазначив журналіст. 

Бутусов на основі опублікованих фото припустив, що група бронетехніки натрапила на щільне мінне поле. На знімках - один танк Leopard 2, чотири БМП M2 Bradley та інженерна машина розгородження.

Група бронетехніки у складі танка Leopard 2 та БМП M2 Bradley, ймовірно, потрапила на мінне поле / Фото: Telegram / Бутусов плюс

“Навколо не видно вирв від снарядів артилерії, машини не підірвані, тобто ураження щільним вогнем не відбулося. Однак видно збиті гусениці. Поблизу підбитої техніки немає тіл загиблих членів екіпажів”, - прокоментував фото журналіст.

Нагадаємо, раніше власник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин висміяв російське Міноборони, яке похвалилося тим, що окупанти з ударного вертольота Ка-52 знищили українські комбайни у полі.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація