Українська розвідка дізналася завдання 60-ї мотострілецької бригади РФ на Донбасі

Офіційно військові з Приморського краю Росії на навчаннях у Ростовській області.

Присутність 60-ї мотострілецької бригади з Приморського краю РФ на Донбасі стала обговорюваною темою після того, як стало відомо про дезертирство двох її вояків, які відмовилися брати участь у війні на території України та повернулися до Росії. Проте їхні родичі твердять, що солдати не залишали меж своєї держави, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Російські військові спростовують, що рядовий Олександр Мамаєв і молодший сержант Артем Дударєв перебували на Донбасі. Мати одного з утікачів розповіла про те, що підрозділ її сина їхав у відрядження, а хлопці просто відстали від ешелону та півтора місяці перебували в Челябінську.

ВідеоДвоє російських дезертирів “загубилися” на Донбасі

Однак українські розвідники кажуть про те, що військовий підрозділ перебував у Новочеркаську. Після бойового злагодження бійців відправили на Донбас. Українці мають у розпорядженні засекречений наказ командирування зенітно-ракетного дивізіону про відрядження 168 російських військових у тил російсько-терористичних сил. Основна задача воїнів 60-ї бригади – це протиповітряна оборона окупаційних військ.

Журналісти спробували зв'язатися з військовими цього підрозділу. Виявилося, що це неможливо. Тільки на один телефонний номер вдалося додзвонитися – трубку взяла дружина бійця. "Це його номер. Його просто немає, він дуже далеко. На полігоні, телефони їм зараз неможна", - пояснила вона, відкинувши можливість перебування чоловіка в Україні.

Активність військових цього підрозділу в сомережах обривається наприкінці червня. Останні їхні фото – типові "зелені чоловічки" у формі без розпізнавальних знаків. Як уже повідомлялося, 23-річний Артем Дударєв розміщував на своїй сторінці у соцмережі фотографії з потяга. Розпочали дорогу вони 1 червня, як і розповідала мати, а 6 червня були в Улан-Уде. 9-го Артем "чекинився" у Новосибірську, від якого до Челябінська їхати близько 20 годин. Після того записи на сторінці бійця обриваються, до соцмережі він не заходив з 14 червня.

Кореспондент ТСН Оксана Муляр

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: